Skôr ako začneme: nahliadnite do spracovania vašich osobných údajov

Career

IT PreSales – Solutions Consultant

Druh pracovného pomeru

plný úväzok – flexibilný pracovný čas + možnosť čerpať pravidelne home office (prípadne aj iná forma spolupráce)

Termín nástupu

dohodou

Mzdové podmienky

dohodou

Iné výhody

dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • relationship management s exitujúcimi IT zákazníkmi, vyhľadávanie nových príležitostí
  • akvizícia nových zákazníkov v oblasti IT prostredníctvom riešení
  • vytvoriť a udržiavať vzťahy s internými a externými subjektmi zapojenými do kľúčových projektov
  • návrhy technických riešení pre zákazníkov vrátane prípravy RFP (dizajn, produkty, architektúra)
  • osobná účasť na obchodných rokovaniach a to samostatne alebo spolupráci s tímom
  • participácia na tvorbe obchodnej stratégie v oblasti dodávok riešení (IT konsolidácie, infraštruktúrne projekty, backup a DR plány atď)
  • riadenie enterprise produktového portfólia (značky, HW, SW atď)
  • koordinovanie obchodného a technického tímu, podpora predaja riešení
  • podporovať inovácie, nápady a vstupy týkajúce sa zlepšovania služieb
  • schopnosť manažovať obchodné vzťahy po stránke zmluvnej, obchodnej i technickej (napr SLA zmluvy ktoré špecifikujú ceny, rámec, postupy, personálne úlohy, výstupy, záväzky, riziká atď.)
  • Identifikovať príležitosti pre zlepšenie zisku a zvýšenie spokojnosti zákazníkov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • príležitosť pre schopných ľudí ktorých brzdí v rozvoji ich aktuálne pracovné prostredie
  • príležitosť pre ľudí ktorý vnímajú nevyváženosť ich osobného prínosu a ohodnotenia v súčasnom zamestnaní
  • zodpovedajúce platové ohodnotenie
  • stabilné pracovné prostredie a príjemné atmosféra
  • iné benefity na základe vzájomnej dohody

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý

Ostatné znalosti

Microsoft Project - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • min. 5 rokov na pozícii pre-sales lídra
  • min. 5 rokov skúsenosti v oblasti integrácie server, storage, vmware atď
  • skúsenosti v oblasti implementácie riešení u zákazníkov 500 zamestnancov+
  • vysoká znalosť technologických riešení
  • obchodnícke, technické, prezentačné, komunikačné a vyjednávacie zručnosti
  • dobrý vzťahový manažment, flexibilita, chuť tvoriť, asertivita

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Dvorecky

Tel.: +421910185519

E-mail: martin.dvorecky@datatrendservices.sk