DataTrend Services Workshops 2020 ONLINE

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorú vnímame všade okolo nás, sa spoločnosť DataTrend Services rozhodla ponúknuť alternatívu k zrušeným workshopom - odborné konzultácie online.

Odborné konzultácie online  

VEEAM

Boris Mittelmann, System Engineer

14. 5. 2020 (štvrtok) od 13:00 - 15:00

Téma online workshopu: Správne zálohovanie – posledná línia obrany proti RANSOMWARE útokom

Ransomware tu s nami bude stále. Aj keď to každý nerád počuje, musíme uznať, že už nejde o to "či", ale "kedy" a "ako veľmi" bude vaše podnikanie zasiahnuté.
Namiesto toho, aby ste dúfali, že vás to nestretne, pozrime sa na dostupné možnosti ochrany záloh a minimalizácie rizika úspešného útoku ransomwaru. Nie je jedno AKO zálohujete!

Prihlásiť sa na workshop VEEAM

SOPHOS

Michal Hebeda, Sophos system Engineer

pripravujeme

Téma online workshopu:Sophos XG firewall – revolučná technológia XStream vo verzii 18 

získajte viac informácií o 18tej verzii populárneho XG firewallu, ktorý opäť rozširuje možnosti a výkon tohto bezpečnostného riešenia. Hlavným lákadlom je úplne nová revolučná technológia XStream, ktorá výrazným spôsobom navyšuje výkon firewallu pri plnom udržaní všetkých bezpečnostných štandardov.

Prihlásiť sa na workshop SOPHOS

VMWARE

Marek Ištok, System Engineer

30. 4. 2020 (štvrtok) od 10:00 - 12:00

Téma online workshopu:Nenechajte sa v dátovom centre limitovať hardvérom!

zoznámte sa jednotlivými komponentami SDDC – diskovým poľom VMware vSAN, sieťovou virtualizáciou a bezpečnosťou na platforme VMware NSX, ktoré budú doplnené produktami pre automatizáciu, manažment a monitoring vRealize Automation, Operations a vRealize Network Insight.

Prihlásiť sa na workshop VMWARE
 
hotel-color