HA CONFERENC2020

DataTrend Services webinars 2020

Vzhľadom na aktuálnu situáciu, ktorú vnímame všade okolo nás, sa spoločnosť DataTrend Services rozhodla ponúknuť alternatívu k zrušeným workshopom - odborné webináre.

Odborné webináre  

VEEAM

Boris Mittelmann, System Engineer

14. 5. 2020 (štvrtok) od 13:00 - 15:00

Téma webináru:Správne zálohovanie – posledná línia obrany proti RANSOMWARE útokom

Ransomware tu s nami bude stále. Aj keď to každý nerád počuje, musíme uznať, že už nejde o to "či", ale "kedy" a "ako veľmi" bude vaše podnikanie zasiahnuté.

Namiesto toho, aby ste dúfali, že vás to nestretne, pozrime sa na dostupné možnosti ochrany záloh a minimalizácie rizika úspešného útoku ransomwaru. Nie je jedno AKO zálohujete!

Prihlásiť sa na WEBINAR VEEAM

VERITAS

Petr David,  Principal Presales Consultant

23. 6. 2020 (utorok) od 10:00 - 12:00

Téma webináru:Veritas Netbackup – ochrana virtualizovaného prostredia / predstavenie novej NBU 5250

Spravujete stovky alebo dokonca tisíce virtuálnych hostov, Veritas NetBackup vám kompletne zaistí bezagentovú zálohu s možnosťou instantného prístupu ku všetkým VMs a s možnosťou granulárnej obnovy dát.

Veritas NetBackup 5250 appliance je komplexné riešenie pre zálohovanie pomocou softwaru Veritas NetBackup. Toto riešenie, postavené na platforme Intel, umožňuje veľmi efektívne zálohovať vaše dáta, a to s maximálnou mierou deduplikácie. Umožňuje zálohovanie tak fyzického, virtuálneho alebo aj cloudového prostredia. 

Prihlásiť sa na wEBINAR VERITAS

RUNECAST

Marek Kolín, Technical Consultant DNS, Stanislav Rampas, Team leader HW/IoT DNS

7. 7. 2020 (utorok) od 10:00 - 11:00

Téma webináru:Minimalizujte riziká v datacentrách so službou Runecast Analyzer

Runecast analyzer je software pokročilej analýzy určený pre VMware schopný predikovať potenciálne hrozby v prostrediach vSphere, vSAN či Horizon. Týmto nástrojom viete ušetriť náklady vašej spoločnosti na odstraňovanie vzniknutých porúch či dokonca výpadkov kľúčových IT služieb. Prevencia má predchádzať zbytočným problémom, chyby je možné odhaliť predtým ako k nim dôjde.        

Prihlásiť sa na WEBINAR RUNECAST
 
hotel-color